Nastavlja se loša serija rezultata crno-belih

Fudbaleri Partizana nastavili su lošu igru kako u domaćem prvenstvu, tako i sada u Evropi.

Ekipa iz Humske pretrpela je poraz od 2:1 na gostujućem terenu protiv ekipe AEK-a, iako su odlično otvorili meč i postigli gol u 18. minutu.

Strelac za crno-bele bio je Menig, koji je vratio samopouzdanje ekipi, ali ne zadugo, u 34. minutu usledilo je izjednačenje AEK-a golom Garcie.

U 2. poluvremenu usledio je potpuni pad Partizana koji je rezultirao primljenim golom u Milićevića u 70. minutu za pobedu pred revanš.

Drugi meč koji će odlučiti koji tim prolazi u plej-of Lige Evrope sledi za 7 dana, kada će crno-beli imati vetar u leđa sa tribina i boriti se da ostanak u ovom evropskom takmičenju.

U 5 odigranih utakmica ovo je 2. poraz Partizana, pored 1 pobede i 2 remija, pa se opet pokreće pitanje ostanka trenera Ilije Stolice na klupi crno-belih.