Nastavlja se uspešan niz

Srpske odbojkašice nastavile su niz novom pobedom na Evropskom prvenstvu, pošto su u Beogradu za sat i 20 minuta igre savladale selekciju Azerbejdžana sa maksimalnih 3:0 (25:17, 25:20, 25:19).

Ovim trijumfom nastavljen je još jedan fantastičan niz pošto je Srbnija ostvarila 20. uzastopnu pobedu na evropskim prvenstvima. Poslednji poraz Srpkinje su zabeležile u polufinalu EP 2015. od Rusije.

U trećem setu Zoran Terzić je napravio nekoliko izmena, i pružio šansu igračicama sa klupe. Ispostaviće se da je upravo to bio najbolji set reperezentacije Srbije. Bilo je egal do 13:13, kada posle jednog maratonskog poena, koji je pripao Srbiji, izabranice selektora Terzića ulaze u Seriju 8:0 koja je označila i kraj meča. Na kraju trećeg seta 25:19.

Sutra od 20 časova devojke igraju protiv Rusije i to je meč koji će odlučiti pobednika grupe.

Autor: Redportal.rs