Pavkov spasao crveno-bele

Fudbaleri Crvene zvezde uspeli su posle preokreta da pobede TSC i tako uspešno završe jesenji deo prvenstva. Zvezda je pobedila sa 3:2 golovima Ivanića i Pavkova.

Nije bilo prijatno za Zvezdu ovo gostovanje, u ranim počecima meča golman Popović je napravio grešku u pasu koju je Banjac iskoristio i doveo TSC u prednost. Izjednačenje je doveo Mirko Ivanić u 15. minutu da bi Stanojlović opet doveo domaćina u vođstvo već u 18. minutu.

Prštalo je na sve strane, može se reći da smo danas videli jednu pravu evropsku utakmicu. Da crveno-beli mirnije odu na odmor pobrinuo se Milan Pavkov koji je u 32. minutu doneo novo izjednačenje.

Prednost Zvezdi doneo je isti igrač u 55. minutu čime je upisao konačan rezultat. Sledi pauza u prvenstvu a već početkom naredne godine počinju pripreme za prolećni deo sezone.