Gimnastički klub Zaječar nastupiće na Državnom prvenstvu u Kostolcu 13. novembra 2021.

Gimnastičarke Zaječara su u 2. kolu Pionirske lige Gimnastičkog saveza Jugoistočne Srbije u Nišu osvojile 2 medalje u ekipnoj i jednu u pojedinačnoj konkurenciji.

Kako piše timocka.rs, prva selekcija zauzela je ekipno drugo mesto i osvojila srebrnu medalju u sastavu Iva Radulović, Iva Filipović, Janja Spasić i Nađa Ćelić. 💪🏻

Druga selekcija je osvojila prvo mesto i zlatnu medalju u ekipnom plasmanu. Lena Ivanović, Anđa Manić, Eva Grozdanović i Sofija Micić bile su najbolje u svojoj kategoriji, a veliki uspeh ostvarila je i Lena Ivanović koja je u pojedinačnoj konkurenciji osvojila bronzanu medalju. 💪🏻

Gimnastički klub Zaječar nastupiće na Državnom prvenstvu u Kostolcu 13. novembra 2021. Pravo učešća na Prvenstvu Srbije obezbedila je kompletna druga selekcija, kao i tri od četiri članice prve pionirske selekcije.

Autor: timocka.rs