Crno-beli izbegli Savu Miloševića u plej-of fazi

Kakav meč Partizana u 3. kolu kvalifikacija za Ligu Konferencija!

Crno-beli su odigrali maestralan meč na svom stadionu protiv ruskog Sočija, a publika je, nakon 1:1 u Rusiji, u Humskoj gledala čak 4 gola na obe strane, produžetke i penale u kome je slavio domaćin! Potpun doživljaj! 🥳

Golove za Partizan dali su Jojić u 55. minutu za izjednačenje i Šćekić za novo izjednačenje i to u 90. minutu igre, nakon čega su usledili penali.

Na gol crno-belih stao je Nemanja Stevanović koji je postao jedan od heroja utakmice.

Prilikom odbrane penala, Rusi su šutirali prvi i pogodili stativu, samim tim bili u zaostatku za vicešampionom Srbije, dok su crno-beli bili efikasni u penalima, a čak je i golman Stevanović odbranio penal u 4. seriji i doneo radost grobarima.

Za crno-bele penale su šutirali Terzić, Rikardo, Suma, Vujačić i bili efikasni za konačan rezultat 6:4 (2:2).

Pogledajte golove, penal seriju i proslavu Partizanovih pulena:

IZVOR: YT / uzice online

IZVOR: YT / Partizan - From The Stands

Crno-belima na putu do Evrope predstoji još 1 izazov, a to je protivnik Santa Klara iz Portugala, koja je eliminisala Olimpiju iz Ljubljane, čiji je trener legenda Partizana Savo Milošević.