Neverovatna završnica Hoksa

Ljubitelji NBA lige imali su priliku da odgledaju fantastičan meč Atlante i Filadelfije u polufinalnoj seriji završne faze Istočne konferencije!

Veći deo meča Filadelfija je bila bolji tim na terenu i vodila je čak 26 razlike u trećoj četvrtini!

A onda su Hoksi napravili neverovatan preokret i na kraju slavili sa 109:106 i tako došli na samo još 1 pobedu od plasmana u finale!

Srpski bek Bogdan Bogdanović vrlo brzo dobio je 3 lične greške, pa je veći deo utakmice proveo na klupi. Na kraju je za 21 minut igre postigao 6 poena.

IZVOR: TW / @ATLHawks

Trej Jang odigrao je fantastičan meč i postigao 39 poena i 7 asistencija. Odlični su bili i Džon Kolins sa 19 poena i 11 skokova, Danilo Galinari sa 16 poena i Lu Vilijams sa 15. Kod Filadelfije su se pojavila samo 2 igrača. Džoel Embid je imao 37 poena, Set Kari 36, a svi ostali mnogo manje.