Medalje koje je osvojio Feniks bile su dovoljne da klub zauzme 1. mesto u generalnom plasmanu

Na turniru Jablanica open, koji je po 10. put održan u Medveđi, karatisti Karate kluba Vranje osvojili su 1. mesto u generalnom plasmanu, a takmičari Karate kluba Fenkis iz Vranja vratili su se sa osvojenih 16 zlatnih, 3 srebrne i 2 bronzane medalje.

Karate klub Vranje je osvojio 33 medalje, tako da su one bile dovoljne da klub bude najbolji na turniru i zauzme 1. mesto u generalnom plasmanu, tako da su kući doneli još jedan veliki pehar.

Na ovom takmičenju, na kome je učešće uzelo 150 takmičara iz 12 karate kluba iz zemlje, vranjski karatisti su osvojili 18 prvih, 2 druga i 5 trećih mesta.

Trener vranjskih karatista Ratko Krstić rekao je da je prezadovoljan uspehom svojih učenika.

Autor: Gordana Nastić