Lak prolaz dalje, ali brine povreda Milunovića

Fudbaleri Zvezde su se plasirali u 1/2 finale Kupa Srbije. Pobedili su na stadionu Rajko Mitić IMT rezultatom 3:0, a strelci su bili Falčineli, Katai i Falko.

Stanković je na teren izveo najjači sastav koji mu je na raspolaganju, pa su se u postavi našli Katai, Ivanić i Milunović. Vrlo brzo je Zvezda rešila utakmicu, na poluvremenu je bilo 3:0. Falčineli je načeo IMT golom glavom posle lepe akcije, dok je Katai iz slobodnog udarca probio Katića, inače golmana Zvezde na pozajmici.

Ono što je loše za Zvezdu posle ovog meča je povreda Milunovića koji je teren napustio u 1. poluvremenu. Danas se očekuju detaljniji pregledi kako bi se utvrdio stepen povrede.

Stanković je posle meča rekao da je zadovoljan pristupom i igrom, pogotovo na početku utakmice. Zvezda nije dozvolila iznenađenje i zasluženo ide dalje.