Raspucani igrači na stadionu Voždovca ☝️

Danas od 16 časova odigrala se utakmice plej-auta Superlige Srbije u kojoj su fudbaleri beogradskog IMT-a dočekali surdulički Radnik.

Utakmicu je obeležio izuzetno visok tempo igre, kao i ogroman broj šansi. Meč su bolje otvorili gosti, pogotkom Duronjića iz jedanaesterca u 17. minutu.

Lutovac je izjednačio u 25, ali je odmah u 28. Hajdarević doveo goste u vođstvo.

Ipak, do poluvremena se domaćin vratio u igru. Još jednim pogotkom Lutovac je izjednačio u 43. minutu, a potpuni preokret u rezultat od 3:2 sa kojim se otišlo na odmor, postavio je Luka Luković.

Drugo poluvreme otvorio je Miloš Luković, golom u 52. minutu za rezultat 4:2, a konačnih 5:2 postavio je Miloš Luković u 67. minutu.

U drugom meču plej-auta, koji je počeo u 16 časova, niški Radnički savladao je ekipu Voždovca.

Autor: Balša Stupar